Opis usługi VOD

Elementem usługi jest dostęp na życzenie (VOD - Video On Demand) do materiałów filmowych produkowanych przez Redakcję Programu Lokalnego TVL Trzcianka. Wszystkie materiały są naszego autorstwa. Jesteśmy pełnoprawną stacją telewizyjną zarejestrowaną przez KRRiTV. Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie fragmentów lub całości materiałów bez wyraźnej pisemnej zgody jest zabronione.

 

Materiały są w jakości HD 720p (1280x720) a do ich wyświetlenia wymagane jest zgodne urządzenie - tj. posiadające możliwość odtwarzania plików video z popularnych serwisów streamingowych typu YouTube czy Vimeo. Do prawidłowego i niezakłóconego działania wymagane jest posiadanie łącza co najmniej o stałej przepustowości 5 mbps - w innym przypadku może wystąpić buforowanie lub przerwy. 

 

Możliwe jest wykupienie następujących usług:

- 40 dniowa ("miesiąc + tydzień") subskrypcja wybranego miesiąca z Programami Lokalnymi w cenie 15,00 zł brutto

- 400 dniowa ("rok + miesiąc") subskrypcja wszystkich działów (całej kategorii) Programu Lokalnego w cenie 150,00 zł brutto

 

Główny Program Lokalny TVL Trzcianka emitowany jest oryginalne w sieci TV kablowej TTUKST w poniedziałki o godz. 20:00 i trwa od półtorej do dwóch i pół godziny. Ilość materiałów w miesiącu może się wahać od 4 do 5 - w zależności od ilości poniedziałków w danym miesiącu. W serwisie VOD materiały są dostępne po 24 godzinach od oficjalnej emisji w TV kablowej TTUKST (zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego upublicznienia). Możliwe (acz nie gwarantowane) są dodatkowe materiały (z innych dni w tygodniu) które będą dodawane do bieżących miesięcznych działów.

 

Płatność za usługę można wykonać poprzez system płatności natychmiastowych PayU (przelewy online, BLIK, karty płatnicze i kredytowe, przelew tradycyjny). Warunkiem otrzymania ewentualnej faktury jest wypełnienie odpowiednich pól przy zamawianiu usługi - później nie ma możliwości otrzymania faktury! Z uwagi na fakt, że ofercie podlegają materiały audiowizualne, brak jest możliwości odstąpienia od umowy (zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. art. 38 pkt 13).

 

Szczegółowy Regulamin usługi:  https://vod.ttukst.pl/regulamin

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję